19.05.2017 - 16:00
Informativni dan za magistrski študij za vpis TUJCEV
avla Fakultete za turizem

SI:

Fakulteta za turizem organizira letos posebni informativni dan za tuje kandidate magistrskega študijskega programa, ki bo v petek, 19. maja ob 16.ih v avli fakultete (Cesta prvih borcev 36, Brežice).

Vabimo vse zainteresirane kandidate iz tujine!

Na informativnem dnevu se bo lahko vsak kandidat individualno pogovoril o vpisu in pogojih vpisa ter postopku priznavanja tujega izobraževanja.

Informativni dan je organiziran na petek, z namenom, da si kandidati lahko privoščite podaljšan vikend v Brežicah in okolici.

Vljudno vabljeni.

EN:

Faculty of Tourism is organising »Open day« for the foreign candidates, who want to apply for masters study Tourism.

The event will be on the 19th of May 2017, at 16:00 in Faculty of Tourism (Cesta prvih borcev 36, Brežice).

We are invite all foreign students.

This day foreign candidates will discuss individually the enrollment procedure and procedure on recognition foreign education.

Candidates can use Friday for longer weekend stay in Brežice and surroundings.

SI:

ALL WELCOME!