17.12.2017 - 10:00
Prijazni december - zbiranje igrač in hrane za dobrodelne namene
FT, avla

V prazničnem decembru in ob Dnevu fakultete za turizem je Študentski svet FT UM pripravil akcijo zbiranja igrač za bolnišnico Brežice in zbiranja hrane za živali, ki jo bomo podarili Zavetišču Brežice. Igrače in hrano za živali zbirajo v avli FT v obdobju od 11. decembra do 18. decembra (zbira se hrana za mačke in pse ter vse vrste igrač, razen plišastih igrač in poškodovanih igrač – izberite raje knjige, avtomobilčke, didaktične igrače itd.). Vsi ste lepo vabljeni, da z darovanjem prispevate k lepšim praznikom otrok ter živalim brez doma. Zbrane igrače in hrano bomo nato na sam Dan fakultete, 18. 12. 2017, odnesli v bolnišnico ter v zavetišče.