18.12.2015 ob 04:27

Dan fakultete

Študenti brežiške Fakultete za turizem smo pripravili Dan fakultete, ki je potekal v četrtek, 17. 12. 2015. Na ta dan naša fakulteta praznuje obletnico ustanovitve, zato smo ta pomembni dogodek želeli praznovati skupaj z lokalnim okoljem. Dopoldne smo se preoblečeni v Božičkove škrate odpravili v vrtec Mavrica, kjer smo z otroki zapeli nekaj pesmic in jih razveselili z bonboni. Nato pa smo odšli še v Dom upokojencev Brežice, kjer so nas prijazno sprejeli njihovi stanovalci. Po recitaciji in nekaj pesmicah smo se še nekaj časa družili in pogovarjali, starostnike pa smo prav tako obdarili z mandarinami in piškoti. Popoldanski program se je nadaljeval s podelitvijo priznanj najboljšim študentom v preteklem študijskem letu 2014/15. Študenti, ki so imeli najboljši učni uspeh so Mojca Fras, Janina Žemva, Bruno Zorko, Nika Mernik in Peter Planinc. Čisto na koncu pa so tretji letniki pripravili prvo tradicionalno brucovanje po starih šegah in navadah, kjer smo medse tudi uradno sprejeli študente 1. letnikov.

Fotografije si lahko pogledate na fb ali tukaj.