09.05.2017 ob 12:40

Ekipa študentov FT osvojila 2. mesto na Mednarodnem tekmovanju v študiji primera!

Študentje Fakultete za turizem so ta petek 5. 5. 2017 osvojili 2. mesto na Mednarodnem tekmovanju študije primera na 10. Mednarodnem kongresu fakultet turizma in hotelirstva - Turizmijada v Budvi.

Iskrene čestitke gredo Katji Kokot, Adriani Gaši, Špeli Ciglar Omerzu, ki so predstavile svoje delo komisiji, čestitke gredo tudi študentoma, ki sta pomagala pri oblikovanju naloge, Marinelli Ilić in Vitu Štiberniku. Vse zahvale in seveda čestitke pa gredo mentorici asist. Maji Rosi, ki je budno spremljala in vodila študente skozi projekt.

Letošnja tema tekmovanja je bila “Povečanje direktnih rezervacij za izbrani hotel«, kjer je ekipa študentov kot primer izbrala Hotel Splavar iz Brežic. Zahvaljujemo se vodji hotela Splavar Ani Kranjc in naši študentki Jerneji Smole, ki sta s podanimi informacijami pomagali ekipi pri oblikovanju študije primera!