17.03.2016 ob 09:31

Fakulteta za turizem Univerze v Mariboru pristopila k projektu Zdravo – bolj zdravo – voda iz pipe

Direktor Javnega podjetja Komunala Brežice Aleksander Zupančič in dekan brežiške Fakultete za turizem izr. prof. dr. Boštjan Brumen sta marca 2016 podpisala dogovor o sodelovanju v projektu Zdravo – bolj zdravo – voda iz pipe, ki so ga v brežiški Komunali začeli lani, njegov cilj pa je osveščati o pomenu vode iz pipe, še posebej, če je tako kakovostna, kot je v Brežicah. Fakulteta za turizem je kot članica Univerze v Mariboru zavezana k trajnostnemu in družbeno odgovornemu ravnanju, pitje vode iz pipe pa predstavlja enega od majhnih, a pomembnih korakov v trajnostni naravnanosti.

​Na spodnji povezavi najdete objavo na spletni strani Posavje.info: