07.11.2016 ob 09:29

FT sodeluje pri projektu PIMP

V petek, 4.11.2016, je potekalo prvo srečanje projektne skupine projekta PIMP! (Priložnosti in izzivi mladih v Posavju!), katerega nosilec je Zavod za podjetništvo, turizem in mladino Brežice, enota Mladinski center Brežice. Fakulteta za turizem je skupaj z Občino Brežice partner projekta, katerega namen je zagotoviti večjo zaposljivost in zaposlenost mladih, starih od 15 do 29 let, tako v organizacijah mladinskega sektorja, kot tudi izven, prispevati k večji raznolikosti pristopov k zaposlovanju mladih preko mladinskega dela, okrepiti kompetence mladih za aktivno državljanstvo in spodbuditi družbeno priznanje teh kompetenc. Na prvem srečanju so se partnerji projekta pogovorili o dosedanjih že izvedenih aktivnostih, zastavili so načrt dela v prihodnje, pregledali finančni načrt projekta in se osredotočili na vlogo in pričakovanja partnerjev pri izvedbi. Foto utrinke lahko pogledate tukaj.