20.09.2016 ob 08:02

Global Green Destinations Day - brezplačni forum za študente

Konec meseca v Slovenijo prihajajo vodilni strokovnjaki za trajnostni turizem. Med 27. in 28. septembrom 2016 bo v Grand hotelu Union v Ljubljani potekal osrednji zeleni destinacijski dogodek na globalni ravni Global Green Destinations Day, v sklopu katerega bo organiziran tudi brezplačni študentski forum z naslovom Sustainability as an Opportunity for the Tourism of the Future.

Dogodek, v katerem pod koordinatorstvom Ekonomske fakultete Univerze v Ljubljani združujejo moči slovenske univerze, ki usposabljajo bodoče turistične strokovnjake, bo skozi prezentacije eminentnih gostov, vodilnih domačih akademikov in predstavnikov turističnega gospodarstva študentom predstavil priložnosti in izzive, ki jih področje trajnosti predstavlja mladim, ki se podajajo na karierno pot bodočih turističnih managerjev. Na dogodku bodo sodelovali tudi profesorji Fakultete za turizem.Vabilo lahko preberete tukaj.

Dogodek z začetkom ob 15.30 uri bo v angleškem jeziku.

Vstop ob predhodni prijavi je prost. Prijavite se TUKAJ.