30.11.2012 ob 08:07

Humanitarna akcija študentov FT

Božično – Novoletni prazniki so čas namenjen družini, prijateljem in vsem, ki so nam blizu. Je čas smeha, ljubezni, miru in obdarovanja.

To so dnevi in trenutki polni sreče, ko radostni zapremo oči in si tiho zaželimo, da ta čas nikoli ne mine. Praznikov se večinoma najbolj veselijo prav najmlajši. Zato smo se študentje Fakultete za turizem v Brežicah odločili z humanitarno akcijo s sloganom Eno stvar pri sebi odpiši, mlademu obrazu nasmeh nariši obdarovati otroke družin šibkejšega premoženja, katerih starši sami niso zmožni obdarovati.

V prostorih Fakultete za turizem v Brežicah bomo od 3. pa do vključno 21. decembra od 9. do 16. ure zbirali igrače in ostala darila, ki so jih občani voljni podariti. S pomočjo Rdečega križa Brežice pa bomo pridobili informacije, komu so ta darila najpotrebnejša ter jih po predhodnem dogovoru s starši tudi sami dostavili.

Študentje Fakultete za turizem