09.01.2017 ob 01:17

Informativni dan 2017

Vse bodoče študente vabimo na informativni dan, ki bo na Fakulteti za turizem v petek, 10. februarja 2017, ob 10. in ob 16. uri, ter v soboto, 11. februarja 2017, ob 10. uri.

Študenti višjih letnikov bodo pripravili topel sprejem za vse bodoče študente in vas na koncu pogostili s presenečenjem. Na informativnem dnevu boste izvedeli vse o naših študijskih programih, stanovanjih v Brežicah, mednarodnih izmenjavah, prevozu in prehrani v času študija ter seveda o dogajanju po predavanjih. Študente kar pocukajte za rokav in povprašajte, kako je študirati na Fakutleti za turizem.

Lepo vabimo tudi študente iz Hrvaške, da se udeležijo informativnega dneva in osebno vprašajo naše študente s Hrvaške, kakšne so njihove izkušnje s študijem čez mejo.

Dobrodošli, FTrganci* vas že pričakujejo!

*FTrganci = študenti Fakultete za turizem (kratica FT)