30.07.2017 ob 09:19

Izmenjave strokovnih delavcev

V okviru Erasmus Staff programa se mednarodnih izmenjav udeležujejo tudi zaposleni v strokovnih službah fakultete. Na izmenjavi imajo priložnost pridobiti izkušnje z organizacijo in načinom dela na tujih fakultetah ter te izkušnje prenesti v domače okolje. Ravno tako so izmenjave lahko vsebinsko obarvane s tečaji tujega jezika. Dorea institution iz Cipra v okviru Erasmus plus programa organizira tečaje angleškega jezika za strokovne delavce, ki se odvijajo v Londonu, Dublinu ali na Cipru. Tečaja v Dublinu na Irskem sta se v mesecu juniju 2017 udeležili mag. Jožica Kranjc, tajnik FT UM, ter strokovna sodelavka Darja Gabron iz referata za splošne zadeve.