05.04.2016 ob 02:35

"Kako varen je danes turist?"

Vabimo vas na predstavitev strokovne monografije »Priročnik za načrtovanje kriznega upravljanja v turizmu« in predavanje o varnosti v turizmu. Priročnik so napisali študenti 2. letnika magistrskega študijskega programa Turizem Fakultete za turizem Univerze v Mariboru.

Dogodek »Kako varen je danes turist?« bo v ponedeljek, 11. 4. 2016, ob 16. uri, v avli Fakultete za turizem, Cesta prvih borcev 36, Brežice.

Na predstavitvi bomo predstavili izkušnje študentov o pisanju priročnika, ki so ga ustvarili pri predmetu Krizni menedžment v turizmu. Izvajalec predmeta prof. dr. Iztok Podbregar bo nato imel krajše predavanje o varnostnih vprašanjih v turizmu, ki so še posebej aktualna v trenutnih razmerah. Dogodek bodo z glasbenimi točkami popestrili učenci Glasbene šole Brežice.

Lepo vabljeni!