12.09.2013 ob 12:00

Natečaj za brezplčano udeležno na EIAT

Natečaj za brezplačno udeležbo na EIAT mednarodni konferenci v Beogradu

Študentke in študenti Fakultete za turizem UM,

Fakulteta za turizem UM bo tudi letos sodelovala na največji konferenci za mlade voditelje v turizmu – EIAT 2013 http://www.eiat-conference.org/, ki se bo odvila od 11. do 13. oktobra v Beogradu. Tako bomo tudi letos na konferenco brezplačno popeljali 8 študentov, od tega pet prvič vpisanih v 2. letnik in tri prvič vpisane v 1. Letnik študija turizma.

Vsi zainteresirani študenti naj do 27.9.2013 na elektronski naslov ft@um.si pošljejo prispevek:

• Študentje 1. letnika prispevek z naslovom »Zakaj sem se odločil za kariero v turizmu?« v obsegu 3.000 do 4.000 znakov s presledki (pisava Times New Roman, velikost 12, obojestranska poravnava).
  • Študentje 2. letnika prispevek z naslovom »Moje prvo turistično poletje« v obsegu 4.000 do 5.000 znakov s presledki (pisava Times New Roman, velikost 12, obojestranska poravnava).

Strokovna komisija bo prispevke ocenila in avtorjem najboljših pet prispevkov izmed študentov 2. letnika ter najboljših treh prispevkov izmed študentov 1. letnika omogočila brezplačno udeležbo na mednarodni konferenci mladih voditeljev v turizmu EIAT 2013.

Vljudno vabljeni k oddaji vaših prispevkov.