02.03.2016 ob 09:21

Obiskali smo srednjo šolo v Samoboru

Na Fakulteti za turizem študira kar nekaj študentov, ki prihajajo iz Hrvaške. Da bi hrvaškim dijakom še bolj približali študij v Sloveniji, smo v torek, 1. 3. 2016, odšli na Ekonomsko, trgovačko i ugostiteljsko šolo v Samoboru. Dekan izr. prof. dr. Boštjan Brumen, Tanja Druks Ralinovski iz referata in študentka Maja Urekar so množici dijakov zaključnih letnikov predstavili študij turizma v Sloveniji. Predstavitev je potekala v dveh terminih, udeležilo pa se je je 5 razredov dijakov, ki so z zanimanjem prisluhnili še posebej študentki, ki prav tako prihaja s Hrvaške in je lahko iz osebnih izkušenj pripovedovala o študiju v Brežicah.