28.10.2015 ob 07:51

Objavljen poziv - Svet mladih Lendava

Objavljamo poziv za sofinanciranje seminarskih in drugih nalog, ki spodbujajo podjetniško razmišljanje mladih ter kreiranjo nova delovna mesta.

Poziv je razdeljen na več sklopov:

Osnovnošolske naloge: poudarek na spoznavanju lokalnega podjetniškega okolja in spodbujanju razmišljanja v smeri vpisovanja v srednje šole v smeri deficitarnih poklicev. Seminarske naloge se naj osredotočijo na spoznavanje posameznega področja dela pri podjetjih. Obseg naloge je predviden od 5 do 10 strani – nagrada do 50 EUR

Srednješolske naloge: so bolj sofisticirane na določeno konkretno temo iz podjetja z raziskavo določenega produkta in predlaganimi izboljšavami. Obseg naloge je predviden od 10 do 20 strani. – nagrada do 100 EUR.

Študentske naloge: poudarek na razvoju in raziskavah konkretnih problemov iz podjetij, industrije in drugih organizacij ki lahko zaposlujejo. Študent naj poda svoje predloge in videnja na reševanje konkretnega izziva v podjetju, zaključke, predloge in pobude za izboljšave produkta oz. procesa. Obseg naloge je predviden od 25 do 60 strani – nagrada do 300 EUR.

Podiplomske naloge ter kreiranje novih delovnih mest: prijavljene naloge morajo obvezno vsebovati izdelan poslovni ter terminski načrt izvedbe projekta ter zagotoviti trajno zaposlitev – nagrada do 3000 EUR.

Na pozivu lahko sodelujejo mladi iz občine Lendava, medtem ko so mentorji in podjetja lahko tudi iz drugih občin.

Besedilo razpisa, obrazci in priloge: http://svetmladih.si/poziv-za-sofinanciranje-seminarskih-nalog/.