09.12.2013 ob 03:19

»Po kreativni poti do praktičnega znanja«

Javni sklad Republike Slovenije za razvoj kadrov in štipendije je pred kratkim objavil razpis

»Po kreativni poti do praktičnega znanja«, kjer spodbujajo sodelovanje visokošolskih zavodov in podjetij po principu mentorstva študentom. Fakulteta za turizem bo prijavila projekte v skladu z interesi pedagogov. Ker pa želimo dati besedo študentom tudi v fazi same prijave, pa zbiramo konkretne predloge študentov za prijavo krajšega raziskovalnega projekta v sodelovanju s podjetji (več o projektu si preberite v razpisnih pogojih).

V primeru, da imate študenti/ke že kak raziskovalni predlog in že sodelujete s kakšnim podjetjem v turizmu, vas prosimo, da čim podrobnejši opis projekta pošljete na elektronski naslov doc. dr. Maje Turnšek Hančič: maja.turnsek@um.si do petka, 13. 12. 2013. Fakulteta bo na tak način izbrala maksimalno tri najboljše projekte za nadaljnjo prijavo na razpis.

Za vse podrobne informacije se lahko obrnete na doc. dr. Majo Turnšek Hančič.