20.10.2016 ob 11:33

Podjetniška delavnica za mlade

Javni sklad RS za razvoj kadrov in štipendije skupaj s SPIRIT Slovenijo pripravlja brezplačne delavnice, namenjene mladim s podjetniško idejo. Na tridnevni delavnici bodo spoznali metodo vitkega inoviranja, oblikovali bodo rešitve ter pripravili poslovni model. K aktivni udeležbi vabijo vse študente, še posebej pa bi spodbudili študente, ki bodo sodelovali v projektu Po kreativni poti do znanja, da izkoristijo možnost udeležbe tako na delavnici kot tudi v projektu za pridobitev novih kompetenc in znanja in nenazadnje tudi, da razvijejo in nadgradijo podjetniško idejo.

Delavnice bodo potekale v Ljubljani, Mariboru in Novi Gorici v mesecu novembru.

Rok prijave: 25. 10. 2016.

Prijavnica se nahaja tukaj.

Več informacij tukaj in na strani: http://www.podjetniski-portal.si/o-podjetnistvu/izzivi-mladim/izzivi-mladim-za-time-studentov.