03.04.2017 ob 09:33

Podjetniški Roadshow Maribor

Alumni klub FT UM vas vabi, da se udeležite dogodka: Podjetniški Roadshow Maribor, ki bo potekal 6. 4. 2017, ob 14. uri, na Fakulteti za turizem Univerze v Mariboru, v predavalnici 1 na Gimnaziji Brežice.

O DOGODKU:

Roadshow Maribor je odlična priložnost za vse študente, raziskovalce in druge zaposlene na UM, posameznike in ekipe, ki jih zanima svet podjetništva. Predstavili vam bomo, kaj so to startupi, kako začeti kot podjetnik, kako preveriti podjetniško idejo na trgu in kako ustanoviti podjetje. Prav tako bomo govorili o tem, kje pridobiti potrebno znanje in izkušnje za hitrejši podjetniški razvoj.

Za vas smo pripravili:

• Predstavitev startup mentalitete, ki je del vsakega dneva v mladih podjetjih in vedno bolj prisotno v večjih podjetjih.
  • Predstavitev slovenskih startupov in večjih podjetji ki se želijo digitalizirati in kjer se želijo transformirati v bolj startupovski način poslovanja.
  • Predstavitev dobrih praks v startup podjetji.
  • Predstavitev freelancanja preko interneta.
  • Predstavitev testiranja podjetniške ideje z business model canvasom.

14.00 – 14.05 | Dobrodošlica

Simon Sovič, Tovarna Podjemov

14.05 – 16.00 | Osnove podjetništva

Kaj je podjetništvo, kako preveriti idejo na trgu, kako ustanoviti podjetje, in kako začeti v svetu podjetništva.

Simon Sovič, Tovarna Podjemov

16.00 - 17.00 | Vprašanja in odgovori, osebno svetovanje in druženje

OSEBNO SVETOVANJE, ODGOVORI IZ PRVE ROKE

Na dogodku se bomo pogovorili o najpogostejših vprašanjih in dilemah posameznikov, ki se odločajo za vstop v podjetništvo. Prav tako bomo osebno svetovali glede podjetniških začetkov in testiranja ideje na trgu ter ustanovitve podjetja.

Povezava na dogodek: http://www.tovarnapodjemov.org/Blog/2017-4-6/Podjetniski_Roadshow_Maribor_Fakulteta_za_Turizem_189.aspx.