18.07.2017 ob 02:46

Pomlad in poletje sta tudi čas za Erasmus izmenjave

Tudi za visokošolske učitelje je izjemno pomembno, da se nenehno izpopolnjujejo in če je med letom zaradi pedagoških in projektnih obveznosti manj časa za daljše odsotnosti, sta pomlad in poletje kot nalašč za večdnevne obiske tujih fakultet v okviru programov Erasmus, ki ponujajo možnosti poučevanja in raziskovanja na tujih univerzah. Doc. dr. Jasna Potočnik Topler je pred kratkim zaključila izmenjavo na Univerzi v Zadru, kjer je poleg predavanj s področja retorike in literarnega turizma zaključila manjšo raziskavo. Julija pa je obiskala kolege v Jihlavi na Češkem in se med drugim poleg dogovorjenih pedagoških obveznosti in sestankov na povabilo kolegov s Češke pridružila znanstvenemu odboru 13. mednarodne konference Topical Issues in Tourism, ki bo 28. 2. in 1. 3. 2018 potekala v Jihlavi.

(Jihlava, ki je znana tudi kot Mahlerjevo mesto)

(Rektorat Univerze v Zadru)