18.03.2016 ob 08:51

Pravilnik o priznanjih in nagradah FT UM

Obveščamo vas, da je bil na Fakulteti za turizem sprejet Pravilnik o priznanjih in nagradah FT UM. Pravilnik vam pošiljamo v prilogi, objavljen pa je tudi na spletni strani.

Komisija za študijske zadeve po pravilniku do 25.3.2016 zbira predloge za kandidaturo za nagrado Zeleni kompas. Podeljuje se najboljšemu diplomantu, ki je redno napredoval, diplomiral ali magistriral največ 1 leto pred 1. marcem tekočega leta, je bil v času študija vsestransko aktiven ter tako pomembno prispeval k promociji in prepoznavnosti fakultete in univerze na lokalni, regionalni ter mednarodni ravni. Predlog za podelitev Zelenega kompasa študentu lahko poda mentor, študentski svet ali sam študent.