26.04.2017 ob 03:04

Predstavitev monografije: REFUGEE TRAVEL ON A TOURIST ROAD, Balkan refugee routes

Ob izidu znanstvene monografije REFUGEE TRAVEL ON A TOURIST ROAD, Balkan refugee routes, ki so jo napisali raziskovalci Fakultete za turizem Univerze v Mariboru, izdana pa je pri založbi Pearson Education, pripravljamo predstavitev dela. Dogodek ob izidu knjige bo potekal 11. maja 2017, na Fakulteti za šport in turizem TIMS v Novem Sadu, Srbija. Znanstveno monografijo bodo predstavili njeni uredniki in avtorji, sledila pa bo okrogla miza o beguncih in turizmu v regiji.

Znanstvena monografija je bila izdana ob podpori društva International Society of Political Psychology (ISPP).