01.10.2013 ob 07:47

Prosta mesta - tretji rok!!

Objavljamo prosta mesta za tretji prijavni rok na Fakulteti za turizem UM:

TURIZEM Visokošolski program

Redni 14; izredni 19

TURIZEM Univerzitetni program

Redni 12; izredni 34

Obrazec Tretja prijava je objavljen na spletnih straneh visokošolskih prijavno-informacijskih služb.

Na objavljena vpisna mesta tretjega roka se je možno prijaviti v času od 1. do 5. oktobra 2013. Kandidati visokošolskemu zavodu (Fakulteta za turizem UM, Cesta prvih borcev 36, 8250 Brežice) pošljejo priporočeno obrazec Tretja prijava za vpis v 1. letnik v študijskem letu 2013/2014, v katerem napišejo en študijski program, za katerega izpolnjujejo pogoje za vpis. Prijavi priložijo overjene kopije spričeval in drugih dokazil (spričevalo 3. in 4. letnika ter opravljene mature skupaj s številom doseženih točk).

V tretjem roku se na redni študij lahko prijavijo:

−  kandidati, ki so oddali prvo ali drugo prijavo in se v izbirnem postopku tekočega leta niso uvrstili v nobenega od v prijavi

naštetih študijskih programov;

−  kandidati, sprejeti v prvem ali drugem prijavnem roku v študijski program, ki se ne bo izvajal;

−  študentje, ki želijo zamenjati študijski program in te pravice oziroma pravice do ponavljanja še niso izkoristili. Ne morejo

pa v tem prijavnem roku pravice do zamenjave študijskega programa izkoristiti tisti kandidati, ki so bili v študijski program

sprejeti na podlagi prijavno-sprejemnega postopka v prvem ali drugem prijavnem roku po tem razpisu.

V tretjem roku se lahko prijavijo tudi kandidati za izredni študij.

ROK PRIJAV OD 1. DO 5. OKTOBRA!