28.08.2015 ob 09:54

Prvi zagovor diplomskega dela na FT UM

Spoštovani,

na Fakulteti s ponosom spremljamo študijsko rast svojih prizadevnih študentov.

V teh dnevih svojo dodiplomsko pot zaključuje prva generacija študentov Fakultete za turizem in beležimo pomemben mejnik v svoji zgodovini: prvi zagovor diplomskega dela.

Pod mentorstvom doc. dr. Božidarja Veljkovića bo diplomsko delo z naslovom »Razvoj integralnega turističnega produkta v mestu Karlovac« javno zagovarjal študent Matija Lozančić, ki je kar dvakrat prejel nagrado za najuspešnejšega študenta Fakultete za turizem.

Vabimo vas, da prisluhnete raziskovalnim rezultatom prvega diplomskega dela Fakultete za turizem in se nam tako pridružite ob tem posebnem dnevu.

Zagovor poteka v ponedeljek, 31. 8. 2015, ob 11:00 v avli Fakultete za turizem.

Lepo vabljeni!

izr. prof. dr. Boštjan Brumen