14.06.2012 ob 11:07

Sprejem udeležencev mednarodnega simpozija "izmenjava primerov dobrih praks v turizmu" na Fakulteti za turizem UM

V sredo 13. 6. 2012 se je s sprejemom na Fakulteti za turizem UM v Brežicah začel mednarodni simpozij z naslovom "Izmenjava primerov dobrih praks v turizmu". Goste iz Slovenije, Srbije in Makedonije so pozdravili dekan FT UM doc. dr. Veljković in ravnatelj Poslovno-komercialne šole Celje, Višje strokovne šole mag. Sešel kot predstavnika organizatorjev ter župan Občine Brežice Ivan Molan in tajnik FT UM mag. Bojan Kurež. S sprejemom udeležencev se je odprl večdnevni mednarodni dogodek, v okviru katerega si bodo gostje ogledali primere dobre prakse v turizmu v Sloveniji (izvajanje strategije zidaniškega turizma v Posavju, wellness turizma, etno-kulturnega turizma ipd.). Vrhunec dogodka predstavlja mednarodni seminar s predstavitvijo primerov dobrih praks v Sloveniji, Srbiji in Makedoniji, ki bo potekal v petek, 15. 6. 2012 v Centru Rinka v Logarski dolini.

Več o mednarodnem simpoziju si lahko pogledate tukaj.