25.03.2016 ob 10:55

Študentski svet FT UM - ogled Zagreba

Študentski svet Fakultete za turizem je to sredo, 23.3.2016 po predavanjih svoje študente peljal na večerni ogled Zagreba. Ogledali smo si center in pohajkovali po ulicah mesta. Sprejeli so nas v pivnici Mali medo - Pivnica Medvedgrad, kjer so nam predstavili piva lastne varilnice. Seveda smo pivo tudi poizkusili. Po koncu ogledov smo zavili na študentski kampus ob Jarunu, kjer so nas sprejeli naši hrvaški študentje in nam pokazali kako zgleda študentska zabava v milijonskem mestu. Polni vtisov smo se vrnili domov in po nekajurnem spancu nazaj na predavanja. Kdo pravi, da Brežiški študentje nimamo žurov, če ne na domačem terenu, gremo pa preko meje!