03.04.2017 ob 10:22

SVEČANA PODELITEV DIPLOM FAKULTETE ZA TURIZEM UNIVERZE V MARIBORU

Brežiška Fakulteta za turizem Univerze v Mariboru je v tem letu dobila novo generacijo diplomantov ter prve magistre turizma, katerim bomo na svečani prireditvi izročili diplomske listine. Na fakulteti smo ponosni na naše diplomante, ki bodo zagotovo uspešno delovali na področju turizma v svojih domačih krajih ter širše.

Vabimo vas, da se udeležite svečane podelitve diplom, ki bo potekala v sredo, 5. 4. 2017, ob 18. uri, v Viteški dvorani Gradu Brežice. Diplomantom bo diplomske listine izročil dekan Fakultete za turizem izr. prof. dr. Boštjan Brumen. Slavnostna govornica na podelitvi bo ga. Alenka Mokrovič Pogačar, pomočnica direktorja prodaje in marketinga Term Čatež d. d. in članica strateškega sveta FT UM.

Lepo vabljeni!