01.03.2016 ob 08:31

Tudi predavatelji gredo na mednarodne izmenjave

V februarju 2016 je na mednarodno izmenjavo akademskega osebja odšel doc. dr. Mitja Gorenak. Trenutno se nahaja na severu Finske in sicer gostuje na University of Lapland, ki se nahaja v mestu Rovaniemi, prestolnici najbolj severne pokrajine Finske – Laponske. V okviru Multidimensional Tourism Institute doc. dr. Mitja Gorenak predava študentom vsebine predmeta Management človeških virov v turizmu in navezuje nove stike za skupno sodelovanje na projektih. V prostem času raziskuje sever Finske in iz prve roke spoznava, kako je razvit turizem v tem predelu Evrope. Na Multidimensional Tourism Institute bo doc. dr. Gorenak ostal do začetka meseca marca 2016, ko se ponovno vrne nazaj na Fakulteto za turizem k našim študentom.

Kaj so o obisku doc. dr. Mitje Gorenaka zapisali na Finskem lahko preberete tukaj: http://matkailu.luc.fi/news/Visiting-Professor-Mitja-Gorenak-%E2%80%93-the-expert-in-the-field-of-Human-Resources-in-Tourism-/c3k1tgtg/f8f1d4d0-2db5-475c-a91b-8d95318fd583.

Poglejte pa si tudi zanimive fotografije, ki nam jih je dr. Gorenak poslal z daljnega zasneženega severa.