30.08.2017 ob 09:05

Uvajalni teden za bruce 2017

Draga brucka, dragi bruc!

Pred vami je eno najbolj vznemirljivih obdobij vašega življenja – študijska leta. Veseli smo, da ste se odločili ta študijska leta preživeti na Univerzi v Mariboru.

Če si že zastavljate vprašanja, v katerih prostorih bo potekal vaš študij, kje boste lahko iskali študijsko gradivo, kje bo najlaže poiskati bodoče profesorje, tutorja študenta, strokovnega delavca v referatu in še koga, ki vam bo lahko priskočil na pomoč, saj vam ni vseeno, kako boste vstopili v akademski svet, če vas zanima, kaj vse boste lahko organizirano počeli po urah v predavalnici, potem je uvajalni teden za bruce in brucke kot nalašč za vas.

Kdaj? Od ponedeljka, 25. 9. 2017, do petka, 29. 9. 2017.

Kje? Na različnih lokacijah Univerze v Mariboru, ki jih najdete v programu. (PROGRAM)

Čemu? Za čim hitrejši in uspešnejši začetek študija z radovednim, ustvarjalnim in inovativnim spoznavanjem vsega novega – seveda s končnim ciljem, da uspešno zaključite študij in suvereno vstopite na trg dela.

Obvezno? Zelo priporočljivo, zato pridite.

Na Fakulteti za turizem pripravljamo poseben uvajalni dan, ki bo potekal v petek, 29. 9. 2017, v Brežicah. Kaj se bo dogajalo?

• 15.00: Pozdrav dekana, predstavitev Študentskega sveta, predstavitev Kariernega centra, predstavitev raziskovalnega dela.V avli FT.
  • 16.30: Bazar dejavnosti na FT (knjižnica, študenti, projekti, kulinarika ...). V avli FT.
  • 17.30: Ogled mesta (Brežice).

Poleg aktivnosti v Brežicah vas vabimo, da se udeležite tudi aktivnosti v Mariboru, ki so navedene v PROGRAMU.

Dobrodošli!

Red. prof. dr. Igor Tičar, rektor Univerze v Mariboru