20.01.2017 ob 01:32

V češki prestolnici smo promovirali projekt »Občuti svobodo vode«

Fakulteta za turizem aktivno sodeluje v projektu »Občuti svobodo vode«, ki je namenjen ljudem z invalidnostjo. V sklopu promocijske turneje, ki je del aktivnosti mednarodnega projekta »Občuti svobodo vode«, je ekipa projektnih sodelavcev v mesecu januarju odpotovala na delovni obisk v Prago, kjer so se sestali s predstavniki čeških partnerskih organizacij in izvedli promocijo projekta v glavnem mestu Češke. Med njimi je bil tudi dekan Fakultete za turizem Univerze v Mariboru dr. Boštjan Brumen.

Projekt polno živi tudi v zimskem času, saj poleg redne tedenske vadbe za invalide že nastaja zgodba, ki bo osnova za projektno knjigo, razvijajo se invalidom prilagojene fitnes naprave, ocenjujejo se uporabniške izkušnje SUP-anja za invalide, vse pa je tudi že nared za pričetek izdelave prvih prilagojenih SUP desk.

Več informacij in fotografije si lahko ogledate tukaj