14.06.2017 ob 12:45

Vabilo na delavnico: Oddajanje zasebnih namestitev v turistične namene

Spremljate trende v turizmu? Mogoče razmišljate o oddaji zidanice, vikenda oz. stanovanja v turistične namene? Vabljeni na brezplačno delavnico, ki bo potekala v četrtek, 22. 6. 2017, ob 18. uri, na Žlegarjevem bregu, Žejno 41, 8262 Krška vas.

Med sodelujočimi bo tudi dekan Fakultete za turizem, izr. prof. dr. Boštjan Brumen, ki bo spregovoril o trendih v turizmu. Sledila bo predstavitev zakonodaje na področju oddajanja zasebnih namestitev, ki jo bo izvedel mag. Karl Vertovšek iz Podjetniškega centra Brežice (ZPTM). Svoje delo bo predstavil tudi Gorazd Ferk, direktor podjetja Digitalni turizem d.o.o, ki upravlja platformo Direct Booker za pomoč pri oddajanju zasebnih kapacitet.

Potrebna je predhodna prijava na: 08/20 54 010 ali na: katja.bogovcic@um.si.

Vabljeni!