27.01.2016 ob 11:31

Vabilo na okroglo mizo "Vloga turističnih vodnikov v turizumu in novi zakon o pospeševanju turizma"

Vabimo vas na okrogolo mizo "Vloga turističnih vodnikov v turizmu in novi zakon o pospeševanju turizma".

V  petek 29. januarja ob 13.00 v dvorani Povodni mož na GR

​na okrogli mizi bo sodelovala tudi: dr. Maja Turnšek Hančič, docentka na Fakulteti za Turizem Univerze v Mariboru, kjer poučuje Psihologijo porabnikov v turizmu in Promocijo turizma.

Raziskovalno se usmerja v analiziranje vpliva interpretacije turističnih vodnikov na percepcije turistov in vlogo, ki jo pri tem imajo zgodbe, ki jih podajo vodniki.

Za okroglo mizo, ki jo bo vodil Peter Močnik, novinar Radia Slovenija bodo sedeli:

Drago Bulc – izjemno priznan novinar na področju turizma

Eva Štravs Podlogar – v.d. generalne direktorice Direktorata za turizem in internacionalizacijo na Ministrstvu za gospodarstvo in tehnološki razvoj

dr. Maja Turnšek Hančič - docentka na Fakulteti za Turizem Univerze v Mariboru

Matej Knaus – predsednika Združenja turističnih agencij Slovenije

Jure Podobnik – predsednika Združenja turističnih vodnikov Slovenije

Mateja Kregar Gliha – članico WTFGA in imetnica licence za izobraževanje vodnikov z nazivom Accredited WFTGA Guide Trainer

Vljudno vabljeni!​