07.09.2016 ob 01:08

Varna točka na Fakulteti za turizem

Vljudno vas vabimo na predstavitev nove varne točke v Brežicah, ki se nahaja na Fakulteti za turizem, Cesta prvih borcev 36, Brežice. S tem dogodkom se bo Fakulteta za turizem pridružila preko 600 varnim točkam po Sloveniji, ki nudijo pomoč, zaščito ali nasvet otrokom in mladostnikom v stiski.

Otroci lahko Varne točke prepoznajo po posebni nalepki, smejoči se hišici, ki je nameščena na vidno mesto ob vhodu. Dekan Fakultete za turizem izr. prof. dr. Boštjan Brumen bo posebno nalepko na vhod fakultete nalepil v četrtek, 15. 9. 2016, ob 13.30 uri. Hkrati bo v avli fakultete potekala krajša predstavitev projekta Varne točke, ki jo bodo izvedli predstavniki projekta Varnih točk pri slovenskem Unicefu.

V sklopu projekta Unicef organizira tudi posebna izobraževanja za zaposlene v prostorih, kjer se nahajajo varne točke. Tudi zaposleni na Fakulteti za turizem so se udeležili takih izobraževanj in se seznanili s tem, kako pomagati otrokom v stiski.

V upanju, da se nam pridružite na predstavitvi nove varne točke, vas lepo pozdravljamo.