27.10.2015 ob 03:33

1. letnik - VS in UN

Spoštovani.

V sredo, 28.10.2015 bo ob 8.30 uri gostja na Fakulteti za turizem Univerze v Mariboru gospa Sanela Halilović, svetovalka za razvoj turizma na Regionalni razvojni agenciji Posavje, ki bo spregovorila o organiziranosti turizma v regionalnem prostoru, vlogi RDO, strategiji razvoja turizma v regiji Posavje in o turističnih proizvodih te destinacije.

Ob 11.00 uri pa bo naš gost gospod Peter Misja, predsednik Turistične zveze Slovenije in župan občine Podčetrtek, ki bo spregovoril o društveni organiziranosti turizma, vlogi civilne družbe, prireditev in o Turistični zvezi Slovenije.

Predavanja bodo potekala v predavalnici 1 Gimnazije Brežice in lepo povabljeni vsi, ki vas ta tematika zanima.

doc. dr. Marjetka Rangus

dr. Lea-Marija Colarič-Jakše