02.06.2014 ob 12:00

2. letnik UN - Vaje TS

Spoštovane študentke in študentje.

Obveščamo vas, da jutri vaje pri predmetu Turistične strategije ne bodo izvedene tako, kot je bilo načrtovano, in sicer zaradi bolezni predavateljice iz Hrvaške. Vaje z dogovorjeno vsebino bodo izvedene v torek, 10.6.2014 s pričetkom ob 9. uri v avli Fakultete za turizem.

Jutrišnje srečanje pa je namenjeno izvajanju eksperimenta, zato vas lepo prosimo, da pridete v avlo Fakultete za turizem ob 9.15 uri, kjer bo z vami doc.dr. Maja Turnšek Hančič in turistična vodnica Nela Zorko pod okriljem Turistično informacijskega centra Maribor. Z vašo udeležbo boste priča malo drugačnemu raziskovanju kot ste ga do sedaj vajeni, hkrati pa boste pripomogli k raziskovalni dejavnosti Fakultete in iskanju novih spoznanj v turizmu.

Prosimo, če se izvajanja eksperimenta zagotovo udeležite, zadeva bo zaključena predvidoma do 10.30 ure.

Lea-Marija Colarič-Jakše, mag.|M.Sc

PRODEKANICA za sodelovanje z okoljem