30.01.2014 ob 11:29

2. letnik VS - Delovna praksa študentov FT

Obveščamo, da bo v petek, 07.02.2014, ob 11. uri, v Avli FT potekal sestanek glede izvedbe delovne prakse za študente 2. letnika VS. Sestanek bo vodila mag. Lea-Marija Colarič-Jakše, koordinatorka za praktična usposabljanja na FT. Udeležba je obvezna, ker gre za dokončne dogovore.

Opomba: Ne pozabite na PREIZKUS ZNANJA IZ VARNOSTI PRI DELU IN VARSTVA PRED POŽAROM.  Vsi delavci, kakor tudi študenti, ne glede na to, kakšna je pravna podlaga njihovega dela, morajo biti po zakonu o varnosti in zdravju pri delu teoretično in praktično poučeni o varnosti in zdravju pri delu. Študentski servisi za svoje člane enkrat mesečno pripravijo brezplačne tečaje in izpite iz varnosti in zdravja pri delu, kjer je možno opraviti tovrstni tečaj in pridobiti potrdilo o opravljenem preizkusu znanja iz varnosti pri delu in varstva pred požarom.