07.07.2014 ob 03:26

2. letnik VS- Dopolnitev Poročila o praktičnem usposabljanju in Prijava na izpit

Spoštovane študentke in študenti.

Lepo prosimo, da pri pripravi poročila o praktičnem usposabljanju dodate še eno točko (TOČKA 5, označena z rdečo barvo), pri kateri boste opredelili vizijo oziroma strategijo podjetja, v katerem opravljate/ste opravljali svojo obvezno delovno prakso. Vizija oziroma strategija podjetja naj bo takšna, kakršno vidite vi kot zunanja oseba skozi tok dela v podjetju (npr. katere turistične produkte naj podjetje razvija, na katere trge naj se usmerja, s kom naj se povezuje in druge ostale elemente iz strategije).

KAZALO

1      UVOD (1-2 strani) 5

2      OPIS PODJETJA OZIROMA ORGANIZACIJE (3 strani) 5

3      OPIS PRAKTIČNEGA IZOBRAŽEVANJA – PROJEKTNEGA DELA (2 strani) 5

4      ORIS PROBLEMA/STANJA (1 stran) 5

5      VIZIJA /STRATEGIJA PODJETJA - PREDLOG ŠTUDENTA

6      ZAKLJUČEK (do 1 strani) 6

7      LITERATURA IN VIRI 6

8      PRILOGE. 6

9      POROČANJE O IZVEDBI PRAKTIČNEGA USPOSABLJANJA. 6

Hkrati vas tudi obveščam, da se na izpit sicer prijavljate preko AIPS-a in do navedenega termina pošljete svoje izdelane naloge oziroma poročila na naslov Fakultete, na zagovor na Fakulteteo pa ne pridete. Zagovor boste izvedli v mesecu septembru na Konferenci praktičnega usposabljanja, kot je to navedeno v navodilih o praktičnem usposabljanju.

V primeru, da bo vaša ocena pri praksi negativna, vas bomo o tem obvestili, sicer pa bo poročilo ocenjeno, drugi del ocene pa bo ustna predstavitev poročila na Konferenci, na kar se lepo pripravite, saj bodo na zaključni del povabljena tudi podjetja oziroma organizacije, kjer ste opravljali praktično usposabljanje in Strateški svet Fakultete.

Želim vam uspešno delo, prijetno opravljanje praktičnega usposabljanja ter seveda doživete poletne dni...

Vse lepo in dobro.

Lea-Marija Colarič-Jakše, mag.|M.Sc

PRODEKANKA za sodelovanje z okoljem