12.02.2014 ob 03:33

2. letniki UN in VS - izbirni predmeti

Spoštovani študentje,

v tretjem letniku je načrtovanih kar nekaj izbirnih predmetov za visokošolski in univerzitetni študijski program turizma. Izvajali se bodo tisti predmeti, za katere se boste študentje najbolj zanimali. Vaša želja ne zagotavlja, da bo dejansko izbran predmet, ki ga vi osebno želite poslušati. Bo pa pripomogla k temu, da izberemo predmete, ki so všeč največjemu možnemu številu študentov.

V ta namen najkasneje do  26. 2. 2014 med uradnimi urami referata FT izpolnite obrazec, ki vam bo na voljo v referatu, kjer ga tudi oddate. Kdor ne bo oddal izpolnjenega obrazca, se ne bo mogel prijaviti na naslednji izpit.

doc. dr. Maja Turnšek Hančič