29.03.2016 ob 11:54

Brisanje neaktivnih članov v knjižnicah Univerze v Maribor

V Univerzitetni knjižnici Maribor in fakultetnih knjižnicah Univerze v Mariboru bomo 9. aprila 2016 iz baze članov knjižnic ponovno brisali neaktivne člane, saj nam to nalagata zakona o varstvu osebnih podatkov in knjižničarstvu.

Za neaktivne veljajo člani, ki že leto dni niso uporabljali knjižničnih storitev in jim je že pred letom ali več poteklo članstvo. Brisali bomo le člane, ki imajo v vseh knjižnicah Univerze v Mariboru poravnane vse obveznosti.

Tisti, ki bi kljub neaktivnosti v zadnjem letu želeli ostati člani, lahko podaljšate članstvo v Univerzitetni knjižnici Maribor ali v eni od fakultetnih knjižnic Univerze v Mariboru oz. nam to sporočite na e-naslov ukm@um.si

Člane, ki ste v zadnjem letu in pol naročili novo izkaznico za uporabo knjižničnih storitev in izkaznice še niste prevzeli, prosimo, da le-to prevzamete do 8. aprila 2016 (oz. nam sporočite namero o prevzemu na e-naslov ukm@um.si), saj bodo izkaznice na podlagi zakonodaje po tem datumu uničene.