06.03.2014 ob 07:42

Društvo Mladih v turizmu - brezplačna konferenca

Društva Mladih v turizmu (DMT)!

Ker smo še mlado društvo, katerega število informativnih članov lepo raste, smo se odločili, da naredimo brezplačno konferenco, kjer se bomo lahko spoznavali in povezovali kar odraža tudi naslov “Skupaj zmoremo več!”.

Kot lahko vidite v priponki (program) gre za zanimivo konferenco začinjeno z okroglo mizo in ekipnim izzivom, kjer bomo prisluhnili kreativnim idejam in predlogom udeležencev za naš naslednji dogodek.

Pripravili smo tudi večerni zabavni program, na katerem se nam bo pridružil DJ Chamae in uredili ugodno ceno namestitve v bližnji Morski Biološki postaji.

Upamo, da boste vabilo poslali tudi vašim prijateljem/kolegom/sošolcem in da se vidimo v petek, 21.3.2014 v Portorožu!

V primeru vprašanj smo na voljo na elektronskem naslovu mitjapetelin@gmail.com

Lep pozdrav,

Ekipa DMT