19.05.2014 ob 03:27

Humanitarna akcija študentov FT

Kot ste verjetno zasledili so Srbijo ter Bosno in Hercegovino prizadele poplave nepojmljivih, katastrofalnih razsežnosti. Na veliko žalost so se znašli v situaciji, v kateri si sami več ne morejo zadostno pomagati.

Vsi člani naše fakultete smo se z  uspelimi humanitarnimi prireditvami že  izkazali z izrazitim čutom za humanitarno noto ter pripravljenostjo pomagati pomoči potrebnim. Čas je, da to pokažemo znova.

Študentje Fakultete za turizem v tem tednu organiziramo dobrodelno akcijo zbiranja sredstev, namenjenih za pomoč prizadetim v katastrofalnih poplavah v Srbiji ter Bosni in Hercegovini.

Sredstva se bodo zbirala v avli fakultete oz. zadaj v skladišču v TOREK IN SREDO 20. In 21. MAJA 2014 OD 9.00 DO 16.00

Zbira se:

• ustekleničena voda (plastenke),
  • oblačila in čevlji (v dobrem stanju in čista, ne rabijo biti nova, zložena, pribl. označena velik.);
  • hrana (konzervirana in hrana  z daljšim rokom uporabnosti –vsaj en mesec, testenine, prepečenec,... -mleko v prahu)
  • sredstva za osebno higieno (mila, šamponi, vlažilni robčki, toaletni papir, ščetke, zobne paste, dezinfekcijska sredstva, plenice za enkratno uporabo)
  • odeje, brisače,…
  • hrana za živali (briketi, konzerve)!!
  • Prosimo, da stvari prinesete v škatlah oz. lahko tudi v vrečkah.

Vsak evro, vsaka plastenka vode, vsak paket robčkov…šteje! Vedite, če pomagamo vsaj eni osebi, eni družini, smo storili ogromno!

VEČ = VEČ

ŠTUDENTSKI SVET FAKULTETE ZA TURIZEM