21.12.2015 ob 11:12

Mednarodni študentski kongres Turizma in gostinstva v Ljubljani

Društvo mladih v turizmu skupaj z Mladimi projektnimi managerji planira organizirati Mednarodni študentski kongres Turizma in gostinstva v Ljubljani na Ekonomski fakulteti.

Ker je to vseslovenski projekt, so v organizacijski ekipi prisotni študenti sedmih različnih slovenskih fakultet, ki imajo v svojem programu Turizem in/ali Gostinstvo, med njimi sta do sedaj tudi 2 študenta Fakultete za turizem iz Brežic.

Vabimo vse zainteresirane študente, ki bi rad sodeloval pri organizaciji dogodka, da se prijavijo na e- naslov (ziga.volf@gmail.com). Prvi sestanek bo v ponedeljek, 4.1.2016, ob 18h na Ekonomski fakulteti v Ljubljani.