13.05.2015 ob 08:39

Ponudba za projektno delo

Študente FT obveščamo, da smo na fakulteto prejeli spodnjo ponudbo. V kolikor je kdo od študentov zainteresiran, se lahko obrne na spodaj navedena kontakta.

Na območju občin Loški Potok, Sodražica in Ribnica potrebujemo študenta ali človeka s strokovno izobrazbo iz teh občin za projektno delo turističnega povezovanja območja. Osnovna vsebinske točke so pripravljene, potrebno  jih je oblikovati v tematske sklope (kulturna krajina, arheologija, zgodovina, etnologije,..)in vzpostaviti stike z ustanovami  ki pokrivajo območje in področje. Cilj je povezati mehke vsebine v enoten turistični produkt, ga aktivno promovirati,  tržiti, urediti,  označiti.

Pogoj za sodelovanje je oseba, ki ji je dobro poznan prostor in  omenjena vsebina.

Koordinator vsebin je Rokodelski center Ribnica.

Za več informacij se obrnite na kontakt: