19.02.2015 ob 11:33

Praktično usposabljanje VS 2. in 3. letnik

Spoštovane kolegice in kolegi.

Čas hitro teče in kmalu bo prišlo obdobje, ko boste vstopili v svet praktičnega usposabljanja v turističnih podjetjih in organizacijah v Sloveniji in tujini. Upam, da se uspešno dogovarjate s potencialnimi delodajalci in da imate že dogovorjene termine.

V skladu z dogovorom na našem zadnjem skupnem srečanju vas opominjam, da dostavite v referat za študentske zadeve Fakultete za turizem pogodbe, podpisane s strani podjetja oziroma organizacije, kjer boste opravljali praktično usposabljanje ter z vaše strani.

Če še kdo potrebuje pomoč pri svetovanju ali organizaciji praktičnega usposabljanja, me prosim kontaktirajte. Pričakujem, da boste imeli do konca tega meseca vsi podpisane pogodbe, kajti nato se bomo sestali na naslednjem sestanku in dorekli vsebine za naprej, da boste vstopili v svet praktičnega usposabljanja čim  bolj pripravljeni.

Prijazno vas pozdravljam.

Lea-Marija Colarič-Jakše, mag.

Mentorica praktičnega usposabljanja na VS programu