11.10.2013 ob 09:46

PREDAVALNICE IN URNIK

Pozdravljeni,

V letošnjem študijskem letu se je naši družini študentov pridružila velika, 108-članska skupina brucov.  Kot veste, velik del predavanj in vaj poteka v prostorih Gimnazije Brežice, zato je za fakulteto in gimnazijo taka velika številka pomenila kar velik organizacijski zalogaj. V preteklih dveh tednih je zaradi tega prihajalo do nekaterih nesporazumov, za katere se vam opravičujemo in prosimo za razumevanje. Fakulteta za turizem je danes sklenila končni dogovor z Gimnazijo Brežice glede uporabe prostorov, pri čemer je prišlo do nekaterih sprememb predavalnic. Prav tako se je spremenil urnik, ki je od danes objavljen na spletu. Spremembe pričnejo veljati prihodnji teden.

• Velika predavalnica na Gimnaziji Brežice se od sedaj naprej imenuje Predavalnica 1
  • Predavalnica 2 je dosedanja računalniška učilnica (poleg Predavalnice 1, vhod poleg zgornjega vhoda v Predavalnico 1)
  • Računalniška učilnica  se preseli v pritličje (vhod v novi del in naravnost po hodniku).
  • Glede Predavalnice v avli FT ni sprememb.

Legenda na urniku:

rumena

Predavalnica 1 v Gimnaziji B.

modra

Predavalnica 2 v Gimnaziji B.

rdeča

Predavalnica v avli FT.

oker

Računalnica v Gimnaziji B.