01.06.2016 ob 08:59

Predavanje: Komunikacija v turizmu

Fakulteta za turizem bo gostila ugledno predavateljico prof. Pam Creedon, ki bo predavala s področja komuniciranja v turizmu. Predavanje bo v petek, 10. 6. 2016, ob 10.30 uri, v predavalnici 1 na Gimnaziji Brežice.

Prof. Pam Creedon je strokovnjakinja s področja komuniciranja, oglaševanja in novinarstva. Svojo dolgo akademsko kariero je gradila v ZDA, na The Ohio State University in University of Iowa Schools of Journalism and Mass Communication. Objavila je več knjig s področja komuniciranja (Women, Media and Sport: Challenging Gender Values, Women and Mass Communication) in znanstvenih člankov. Trenutno je dekanja College of Communication and Media Science na Zayed University, v Abu Dhabiju, Združeni Arabski Emirati.