03.09.2014 ob 12:52

Predstavitev seminarskih nalog iz praktičnega usposabljanja

Spoštovane kolegice in kolegi.

Počasi se bližamo tudi koncu praktičnega usposabljanja študentov Fakultete za turizem Univerze v Mariboru v podjetjih in organizacijah iz področja turizma, ki je v študijskem programu turizma na visokošolskem programu velikega pomena.

Analiza vašega praktičnega usposabljanja v podjetjih in organizacijah iz področja turizma oziroma predstavitev seminarskih nalog iz praktičnega usposabljanja bomo izvedli na sklepnem dogodku, ki bo potekal dne 16.9.2014  s pričetkom ob 9. uri v veliki predavalnici Gimnazije Brežice.

Lepo prosimo, da se na predstavitev oziroma na dogodek temeljito pripravite, saj bodo prisotni tudi predstavniki iz podjetij in organizacij, kjer ste opravljali praktično usposabljanje, člani strateškega sveta Fakultete za turizem Univerze v Mariboru in sodelavci Fakultete. Predvidevamo, da ste se z delom v podjetjih dodobra spoznali in da boste znali odgovoriti tudi na vprašanja publike, ki bo poslušala vaše predstavitve.

Predlagamo, da pripravite ppt prezentacijo, vsak študent bo imel na voljo 10 minut.

Veliko ustvarjalnosti vam želim.

Vabljeni vsi študenti FT!

Lea-Marija Colarič-Jakše, mag.

Prodekanja za sodelovanje z okoljem