09.09.2014 ob 07:19

Predstavitev seminarskih nalog - praktično usposabljanje

Spoštovane kolegice in kolegi.

Ponovno vas obveščamo, da bo dne 16.09.2014 ob 9. uri v veliki predavalnici Gimnazije Brežice potekala predstavitev seminarskih nalog iz praktičnega usposabljanja študentov 2. letnika Fakultete za turizem Univerze v Mariboru, ki ste v študijskem programu turizma na visokošolskem programu v turističnih podjetjih in organizacijah opravljali obvezno delovno prakso.

V skladu z učnim načrtom je zagovor zaključnega poročila pred  komisijo obvezen in se ga morate vsi udeležiti, v nasprotnem primeru vam ne bomo mogli vpisati ocene v elektronski indeks. Tisti, ki ste v tem terminu odsotni, pa vas vabimo na zagovor dne 22.09.2014 ob 9. uri v veliko predavalnico Gimnazije Brežice.

Uspešne priprave na zagovor.

pred. Lea Marija Colarič Jakše, mag.