07.04.2014 ob 08:30

Prva podelitev Zlatega kompasa

Spoštovane študentke in študenti Fakultete za turizem Univerze v Mariboru!

Vabimo vas na zaključno prireditev projekta Ekskurzija ter na prvo podelitev Zelenega kompasa, nagrade za izredne dosežke in prispevke k razvoju fakultete. Namen projekta je bil organizirati ekskurzijo v Berlin in Prago, ki je del našega izobraževalnega načrta in študentke in študenti so do sedaj pokazali veliko izvirnosti in iznajdljivosti pri načrtovanju in organiziranju tega projekta. Na zaključni prireditvi bodo študenti predstavili svoje projekte in promocijske materiale na kar najbolj privlačen način, zato vas vabimo, da se nam v čim večjem številu pridružite v sredo, 9. aprila ob 18. uri v predavalnici št. 1 (velika predavalnica)  Gimnazije Brežice.

Vabljeni tudi na druženje po končani prireditvi!