09.10.2017 ob 03:06

Sodelovanje študentov FT na POK

Spoštovani študentje,

Fakulteta za turizem bo tudi letos s svojo kuharsko stojnico sodelovala na Podjetniško-obrtnem in kmetijskem sejmu (POK) v Brežicah, in sicer v soboto, 14. 10., v dopoldanskem času. Kot vsako leto bomo v svoje delo in predstavitev vključili študente, ki bi bili pripravljeni pomagati/sodelovati. V zameno so študentje nagrajeni z urami, ki štejejo v praktično usposabljanje, seveda pa tudi z nepozabno in zabavno izkušnjo.

Zainteresirane prosimo, da sporočite svojo namero do srede, 11. 10., do 12. ure, na e-naslov nejc.pozvek@um.si.

Že vnaprej se vam zahvaljujemo za vašo pripravljenost in se veselimo skupnega sobotnega ustvarjanja.

Nejc Pozvek