13.11.2013 ob 11:02

Strokovna ekskurzija po Evropi - 2 .letniki

OBVESTILO ZA ŠTUDENTE 2. LETNIKOV!

Strokovna ekskurzija po Evropi je del rednega študijskega procesa 2. letnikov na Fakulteti za turizem UM. Kot študenti turizma ste do sedaj osvojili že kar nekaj znanj, zato smo se odločili ta izziv, organizacijo strokovne ekskurzije po Evropi,  prepustiti vam.  Udeležba na seminarju »Organizacija strokovne ekskurzije po Evropi« je obvezna, prvo srečanje pa bo potekalo 20. 11. 2013 ob 11. uri v predavalnici 1 na Gimnaziji Brežice. Vaše delo na seminarju se vam bo upoštevalo pri obvezni študijski praksi, ki jo morate opraviti. O samem načinu dela in o vseh ostalih zadevah vas bomo obvestili na prvem srečanju. S seboj prosimo prinesite, če je le mogoče, svoje osebne računalnike.

Lepo vas pozdravljamo in se že veselimo dela z vami,

Koordinatorja seminarja: asist. Boris Prevolšek in pred. Lea M. Colarič Jakše

Ostali mentorji: doc. dr. Maja Turnšek Hančič, pred. mag. Bojan Kurež, asist. dr. Marjetka Rangus