27.09.2013 ob 01:46

TERMIN VPISA, PONEDELJEK 30.9.2013

ŠTUDENTI, KI JIM JE ODOBRENO PONAVLJANJE  OZ POGOJNI VPIS V VIŠJI LETNIK:

Dodatni termin vpisa:  PONEDELJEK, 30. 9. 2010 ob 8.30. uri v referat FT!

Po vnaprej opravljeni obvezni elektronski prijavi v AIPSu, vpisni list natisnite in ga skupaj s prilogami prinesete na fakulteto.

Vpisna dokumentacija mora vsebovati naslednje priloge:

• študentsko izkaznico,
  • datiran, lastnoročno podpisan in izpolnjen elektronski vpisni list (neizpolnjenih in nepodpisanih vpisnih listov ne bomo upoštevali),
  • potrdilo o plačilu vpisnih stroškov,
  • kopija odločbe izdane iz strani Komisije za študijske zadeve FT UM.

Plačilo vpisnih stroškov:

Stroški vpisa za UN IN VS program  (ponavljalci) 1. letnik znašajo 37,71 eur, ki jih poravnate do datuma fizičnega vpisa na fakulteti. Stroški vpisa zajemajo: hologramsko nalepko, prispevek za informacijski sistem UM, ki ga boste uporabljali, delni prispevek za knjižnice in prispevek za kritje stroškov študijskega in strokovnega informiranja študentov ter delno kritje stroškov terenskih vaj.

Stroški vpisa za UN program 2. letnik znašajo 37,71 eur, ki jih poravnate do datuma fizičnega vpisa na fakulteti. Stroški vpisa zajemajo: hologramsko nalepko, prispevek za informacijski sistem UM, ki ga boste uporabljali, delni prispevek za knjižnice in prispevek za kritje stroškov študijskega in strokovnega informiranja študentov ter delno kritje stroškov terenskih vaj.

Stroški vpisa za VS program 2 . letnik znašajo 47,35 eur, ki jih poravnate do datuma fizičnega vpisa na fakulteti. Stroški vpisa zajemajo: hologramsko nalepko, prispevek za informacijski sistem UM, ki ga boste uporabljali, delni prispevek za knjižnice in prispevek za kritje stroškov študijskega in strokovnega informiranja študentov, delno kritje stroškov terenskih vaj ter prispevek študentov, ki bodo opravljali obvezno prakso.

Študenti, ki se vpisujete v 2. letnik na podlagi Prijave po merilih za prehode znaša znesek vpisnine 42,71 eur.

Prosimo Vas, da navedene znesek nakažete na:

Fakulteta za turizem Univerze v Mariboru

Cesta prvih borcev 36